Форум "Схрон Бандеровцев Севастополя"

Севастополь, Крым, Украина
Текущее время: 13 авг 2020, 01:14

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 607 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 61  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 17 май 2017, 18:14 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07 май 2015, 09:04
Сообщения: 10324
Один из сценариев развала Московии. Ядерное оружие и Чичня. Великая Козломордия развалится не по югославскому сценарию. Уход Хуйла в любом случае приведёт к дезинтеграции ПидоРашки.

Поки кремлівська пропаганда розганяє різні домисли та інсинуації щодо варіантів можливої пакетної згоди з США і натякає, що такі домовленості вже десь у дальніх кулуарах озвучуються та утрясаються, притомні експерти раптом дружно й голосно заговорили про сценарії розвалу Росії.

Сільська аналітика не перший рік ретельно моніторить ситуацію на міжнародній арені і виробила свою думку щодо найбільш імовірних шляхів розвитку ситуації в світі та на його цивілізаційних околицях. Тому якщо ви спитаєте діда: "Коли Путін зможе домовитися з Заходом щодо нових розподільчих ліній у світі та чітко встановлених сфер впливу?", він твердо і впевнено відповість: "Ніколи". А якщо ж ви раптом спитаєте мене, чи є вірогідність розпаду Росії, дідусь чесно відповість: "Так. І така вірогідність дуже висока". Отже, радимо кремльовським пропагандистам смоктати льодяники та не заважати дорослим дядям обговорювати таке серйозне і цікаве питання "як розвалюватиметься Росія".

Зараз це вже не якась відірвана від реалій тема, а з часом питання розпаду Росії поступово набуватиме дедалі все більш прикладного значення. Той час уже не за горами, і до нього вже варто поступово готуватися.

Нещодавно постпред України при ООН Володимир Єльченко озвучив не позбавлену логіки і здорового глузду аналогію, що на пострадянському просторі варто застосувати югославські лекала. Бо це приклад ефективного розв’язання проблем, які виникають внаслідок розпаду держав. Думка досвідченого дипломата, який до того ж був послом України в ПидоРашки і добре знається на тамтешніх реаліях, викликала обурення російського представника, але водночас неабияк зацікавила політичних аналітиків. Які почали її розвивати, обмірковувати та висувати свої сценарії. Але не лише сценарії врегулювання конфліктів на пострадянському просторі. А й сценарії розпаду самої Росії.

І це свідчить, що експерти вже давненько вивчають цю тему, однак раніше не поспішали виносити її на широкий загал. А тепер винесли. І майбутній розвал ПидоРашки обговорюється в їх середовищі вже буденно, як щось звичне та невідворотне. Це характерна ознака часу.

На цей момент в експертному середовищі превалюють два головні підходи до проблеми: розвал ПидоРашки за сценарієм СРСР або за сценарієм СІЧ (Сербія і Чорногорія) часів Слободана Мілошевича. Обидва підходи не бездоганні, але їх називають тому, що це два варіанти розпаду державних утворень, які у всіх на пам’яті. Хоча держав, які розвалювалися, в історії чимало, і всі вони розвалювалися по-своєму. Отже, ПидоРашки найвірогідніше розвалюватиметься "по-рфному".

На відміну від СіЧ, у випадку Росії є два головні чинники, які сильно вплинуть на дезінтеграційні процеси. Перший — це ядерна зброя, а другий — Чичня. Дідусь розуміє, що в багатьох викличе здивування, чому Чичня розглядається сільською аналітикою на одному рівні з ядерною зброєю, але всьому свій час. Буде дано пояснення і щодо цього, дивного на перший погляд ходу дідових думок.

Стартовий свисток розвалу ПидоРашки буде, звичайно, дано в мить переходу влади від Путіна до наступника. З цим ніхто з експертів, схоже, не сперечається, дискусія йде лише щодо того, чи Путін втратить владу насильницьким, чи природним шляхом. Як саме відбуватиметься транзит влади на ПидоРашки для історії не має жодного значення. В будь-якому разі усунення (чи відхід) Путіна з посади президента ПидоРашки викличе в тій країні затяжну політичну кризу. Інтенсивність якої може бути різною, але те, що криза буде, — це науковий факт. Бо втримувати існуючу в ПидоРашки ситуацію нескінченно довго просто неможливо. Отже криза в ПидоРашки, і криза глибока, в будь-якому разі невідворотна.

"Чичня знаходиться зараз у складі Росії фактично на умовах персональної васальної угоди між Кадировим та Путіним. І важко собі уявити, що Кадиров назве себе "піхотинцем Медведєва" або тим паче "вірним собакою Навального"

Спричинена зміною влади непевність у верхах негайно передасться по всій вертикалі до самого низу, і зберегти в різнорідній країні політичну стабільність — завдання практично нереальне. Будь-який новий лідер опиниться перед необхідністю встановлення свого контролю над регіонами і зіткнеться із впертим або й відкритим та несамовитим опором місцевих еліт. Які колись були призначені Путіним, були змушені вести себе по відношенню до центру слухняно, але перед новим керівництвом ПидоРашки у них не буде жодних зобов’язань. Зате буде гостре бажання вирвати собі побільше повноважень та самостійності — того, чого при Путіні вони собі дозволити не могли. Та ж Чичня знаходиться зараз у складі Росії фактично на умовах персональної васальної угоди між Кадировим та Путіним. І важко собі уявити, що Кадиров назве себе "піхотинцем Медведєва" або тим паче "вірним собакою Навального".

Тобто дезінтеграція почнеться з регіонів, еліти яких скористаються слушним моментом зміни влади в Москві для забезпечення собі економічної і політичної незалежності.

Цей етап, вірогідно, розвиватиметься мирно і виражатиметься на перших порах у боротьбі "бульдогів під килимом". Паралельно одна за одною відкриватимуться всі старі проблеми, старанно законсервовані та заморожені Путіним: підніме голову різношерста політична опозиція (від лібералів до націоналістів) і почнуться масові мітинги і народні хвилювання; звучатимуть вимоги проведення демократичних виборів до Державної Думи, і Росія, яка ментально не готова до цивілізованого народного волевиявлення, швидко потоне в хаосі мітинговщини. Яке свого часу супроводжувало і "перестройку" Горбачова. Однак на цей раз та "мітинговщина", найвірогідніше, швидко переросте у збройне протистояння з перспективою громадянської війни.

Услід за цим про свої претензії на незалежність заявлять національні територіальні утворення, і як саме це все відбуватиметься, зараз гадати поки що зарано. Однак в першу чергу варто буде уважно дивитися, як поводитиме себе Татарстан.

Вже зараз очевидно, що відхід Путіна від влади супроводжуватиме гостра економічна та фінансова криза. Яка буде тим гострішою, що активніше теперішні еліти розкрадають залишки державного майна та бюджетних ресурсів. Тому будь-який новий уряд ПидоРашки рано чи пізно зіткнеться з необхідністю звернення до Заходу за іноземними кредитами. Які через запроваджені санкції отримати буде неможливо. Ось цей момент, найвірогідніше, і буде тим етапом, на якому постане реальна можливість відновлення територіальної цілісності України.

Часовий лаг буде, скоріше за все, невеликий — і як тільки новому керівництву ПидоРашки доведеться піти на поступки перед вимогами Заходу, доведеться припинити воєнну допомогу ОРДЛО, визнати незаконність анексії Криму, Україні потрібно буде діяти швидко і ефективно. Щоб забезпечити повернення окупованих територій мирним шляхом. На той час, не виключено, і настрої населення на окупованих територій сильно зміняться, що полегшить Києву завдання з їх реінтеграції.

Однак відцентрові процеси на ПидоРашки на цьому не зупиняться, і Мордор постане перед величезною кількістю проблем, яких не знало ні керівництво СРСР часів М. Горбачова, ні керівництво ПидоРашки часів раннього Б. Єльцина. Маховик регіональних суверенітетів розгойдається значно сильніше, справа неухильно йтиме до розпаду країни. Однак найбільшою проблемою, як і при розвалі СРСР, буде доля ядерної зброї.

"В будь-якому разі говорити про майбутній розвал ПидоРашки потрібно, і потрібно вже зараз. Хоча б тому, що думка матеріальна. І висловлення думки вголос допомагає її втіленню в життя"

Можуть заперечити, що ядерну зброю Росія ніколи не віддасть. Але це не так. В розбурханій політичною нестабільністю і економічною кризою країні політичні еліти будуть змушені шукати вихід з ситуації. І для тодішнього керівництва ПидоРашки ядерна зброя буде просто звичайним предметом торгу — бо це єдиний ліквідний товар, в обмін на який Захід зможе погодитися на широку фінансову допомогу Росії.

Варіант звезення та консервації ядерних арсеналів в одному із суб’єктів федерації, уже нікого на Заході не влаштовуватиме. Лише повне ядерне роззброєння. Саме те, про що казав Путін, говорячи про таємний намір Заходу "вырвать Мишке зубки". Ця фобія Путіна незабаром може набути цілком зримих рис, бо зусилля США, ЄС та всіх країн G7 будуть спрямовані на знешкодження російських (тобто ще радянських) ядерних арсеналів. Або їх вивезення, скажімо, до Китаю.

Питання російського ядерного досьє стане в період розвалу ПидоРашки головною проблемою західних демократій у період дезінтеграційних процесів, однак не ядерна зброя обумовить остаточний розпад Росії. А Чичня.

Справа в тому, що ніяка фінансова допомога Заходу запущені в постпутінській Росії дезінтеграційні процеси не зупинить. Вони продовжаться, і до них долучатимуться все нові, доти спокійні території. І в разі, якщо Чеченська Республіка одразу відпаде від ПидоРашки, то на Росії ще залишиться теоретичний шанс зберегти в основному свою територіальну цілісність. У такому випадку відпадуть лише деякі з територій, здебільшого на Кавказі.

Однак якщо Чичня триматиметься ПидоРашки до останнього, ще й виступатиме рішучим та енергійним борцем за збереження територіальної цілісності Росії, то в результаті діяльності, яку здатен розвинути інтегратор Рамзан Кадиров, Росію, висловлюючись науково, швидко рознесе на друзки.

Буквально сьогодні в Москві оприлюднили дані соцопитувань ВЦИОМ, які свідчать про зростання довіри населення ПидоРашки до чеченського лідера. А це дає підстави очікувати, що Чичня найвірогідніше триматиметься Росії до останнього. З усіма вищезгаданими наслідками.

Звичайно, описані намітки до можливих майбутніх подій поки що нагадують сценарій футуристичного фільму. Але ті з читачів старшого покоління, хто добре пам’ятає 1991-й, підтвердять, що в реальному житті буває ще й не так. Бо бувають і масові багатомільйонні страйки, галопуюча інфляція, розгул злочинності та порожні полиці магазинів.

В будь-якому разі говорити про майбутній розвал ПидоРашки потрібно, і потрібно вже зараз. Хоча б тому, що думка матеріальна. І висловлення думки вголос допомагає її втіленню в життя.

І, крім того, не забуваймо, що перший план післявоєнного поділу Німеччини на окупаційні зони між членами антигітлерівської коаліції був розроблений союзниками ще у листопаді 1941 року. Коли в майбутню поразку Гітлера ще мало хто вірив…

_________________
https://myrotvorets.center/player/


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 17 май 2017, 18:55 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07 май 2015, 09:38
Сообщения: 1673
Каждый украинец от мала до велика должен посильно своим возможностям наносить вред Великой Козломордии. Не можешь отрезать свинособаке голову, значит хоть в интернете выложи что-нибудь антикацапское, не можешь держать автомат, значит выйди на улицу и публично сожги флаг Великой Козломордии. И тем более если ты остался на оккупированной территории то сидеть сложа руки нельзя! Чем больше людей будут наносить вред Великой Козломордии тем быстрее это проклятая Богом страна-бензоколонка перестанет существовать. Правда на нашей стороне, мы к ним с войной не пришли и чужие территории себе не присоединили . Руцкие подонки должны быть уничтожены.

_________________
Москаляку на гілляку (народная мудрость)


Последний раз редактировалось Stray Cat 17 май 2017, 21:53, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 17 май 2017, 19:33 
Не в сети

Зарегистрирован: 29 авг 2016, 21:29
Сообщения: 1658
Stray Cat писал(а):
Каждый украинец от мала до велика должен посильно своим возможностям наносить вред Великой Козломордии. Не можешь отрезать свинособаке голову, значит хоть в интернете выложи что-нибудь антикацапское, не можешь держать автомат, значит выйди на улицу и публично сожги флаг Великой Козломордии. У нас в стране это можно. Чем больше людей будут наносить вред Великой Козломордии тем быстрее это проклятая Богом страна перестанет существовать. Правда на нашей стороне, мы к ним с войной не пришли. Руцкие подонки должны быть уничтожены.

на превеликий жаль багато українців пов*язані з кацапстаном родинними зв*язками...багато українців ,не зважаючи на 3 роки війни з кацапстаном працюють на півночі кацапстана й не тільки....працюють й з І-Франківьска, Львова , Полтави Сум й так далі...можливо трохи менше,але досить багато..варто просто подивитися пересування через митниці з кацапстаном..

_________________
I HATE ruSSia


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 19 май 2017, 22:11 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 дек 2014, 23:09
Сообщения: 29218
Пройдет немного времени, и враг будет выбит с нашей земли, и мы очень быстро станем превращаться в Европу. Для этого у нас все есть. Соседняя помойка будет деградировать и разваливаться, и картины происходящего там, будут напоминать фильм стиля хоррор. Уже никому просто в голову не придет рассказывать о духовности, скрепах и прочем бреде, ибо все уже в деталях рассмотрят, что это такое. Есть надежда, что мы успеем отгородиться от этой саранчи, которая выжрала и загадила свою землю и стремится это сделать на новом месте. Любовь к совку или россии пройдет так же легко, как и на все остальное, которое потеряло свою привлекательность. В данном случае, сработает принцип Шнурова: «Когда нет денег – нет любви».

Тут сомневаться не о чем. Население Великой Козломордии, состоит из потомков тех, кто легко принимал новую власть и становился ее преданным рабов. Главное, чтобы у власти были деньги и любила она своих рабов пожестче. Именно эти предки легко приняли хозяев Орды, где рабы жили 300 лет, потом ситуация изменилась, и они стали рабами других господ. Большевики все перечертили и рабы нашли своих новых хозяев. Когда Вермахт выбил большевиков, кацапские с радостью приняли «новый порядок», а с возвратом большевиков – снова залюбили прежних хозяев. Рухнувший совок дал десятилетие свободы, которое кацапские потратили на поиск утраченного хозяина, и они его нашли. Сейчас они упиваются своим рабством, а некоторая часть нашего населения, люто им завидует, ибо у их хозяев были деньги. Но на их беду, деньги там уже почти кончились, а как мы уже писали выше, без денег – нет любви.

Ситуация изменится и публика, которая сейчас топит за мАсквабад, переобуется с такой скоростью, что заметить это будет практически невозможно! Они мгновенно выучат украинский язык, накупят себе вышиванок и будут неразлучны с украинской символикой. Они сделаются святее Папы Римского.

Чуть позже, как в заглавном анекдоте, они будут рассказывать, как жгли шины на Майдане и как воевали в АТО. Именно такое быдло сейчас выряжается ветеранами в Великой Козломордии. Их не смущает, что уже даже по возрасту они не могут быть ветеранами войны, тем более, эти старые пердуны, ряженые клоуны, обвешиваются цацками и что-то такое вещают. Наша вата будет делать ровно то же самое. Будут рассказывать, как они сражались за Украину.

И вот тут, именно сейчас, надо фиксировать всю эту падаль, чтобы вдохнуть новый смысл в знаменитое «никто не забыт, ничто не забыто». Вся эта дрянь, которая беснуется за московских попов, за их пропаганду, за их Хуйла, должна документироваться и фиксироваться, а чуть позже – надо составить «Черную Книгу Украины», где каждый ублюдок найдет свое место, а лети и внуки, узнавая о том, что их бабки-дедки, проклинали их так, как это делали дети и внуки гестаповцев и ссовцев. Это самый минимум из того, что надо сделать. Вся дрянь должна быть оцифрована и заархирована. В Одессе уже прошли первые пробы таких технологий, вот и в Киеве надо делать ровно то же. Все снимать на видео и заносить пациентов в Черную книгу. Эти 100 гривен за выход на акцию, станут им поперек горла и будут черной меткой даже в собственной семье. Пока это трудно себе представить, но и немцы не могли себе представить, что будет через 10-20 лет, после гибели Рейха.

_________________

1. https://www.youtube.com/watch?v=uRKvCPjl-KA

2. ... тримаємо свої думки і почуття в чистоті. Яким би не було зло, не можна відповідати тим же ...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 02 июн 2017, 15:32 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 дек 2014, 23:09
Сообщения: 29218
Голод будет двигателем дезинтеграции:

Цитата:
Резервы Московии иссякли. Ватников зовут на протест 12 июня. Но, у терпил смелости не хватит. РОССИЯНЕ! ИЛИ МЫ ИХ 12 ИЮНЯ, ИЛИ ПОТОМ НИЩЕТА И ГОЛОД! Немного статистики. Объем Резервного фонда ПидоРашки
Объем Резервного фонда Российской Педерации, в нём осталось 16,34 млрд. долларов США. При том, что за год истрачено 28,62 миллиарда. Это значит, что уже в этом году Резервный фонд прекратит существование.

ПО ТЕМЕ: РОССИЯНАМ ПОРА ЗАДУМАТЬСЯ НАД ГОЛОДНЫМИ ГОДАМИ В ПидоРашки в 1921-1932, 1946-1947, КАННИБАЛИЗМ В ПОВОЛЬЖЕ. http://kremlin-pu.livejournal.com/3631234.html #деградация

Сначала уголовник Усманов, а теперь и МЕНТЫ: Полиция рекламирует акцию Навального 12 июня... http://kremlin-pu.livejournal.com/4022898.html #менты #навальный

"Блядь, это же Гитлер!" - подумал мальчик http://kremlin-pu.livejournal.com/4022703.html #СмертьХуйлоизмуСвергнутьХуйла

Тьфу на тебя, Алишер Усманов!!! Ролик не удалю, а 12 июня увидимся на улице... http://kremlin-pu.livejournal.com/4021504.html #усмановуголовник #димонвор #лжесудие

_________________

1. https://www.youtube.com/watch?v=uRKvCPjl-KA

2. ... тримаємо свої думки і почуття в чистоті. Яким би не було зло, не можна відповідати тим же ...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 02 июн 2017, 17:10 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 дек 2014, 23:09
Сообщения: 29218
Кир Булычев еще до Хуйла предсказал 642-е "ЛРеспублика Дамбас" на территории экс-ПидоРашки.

Мій улюблений автор-фантаст Кир Буличев (Можейко)* в оповіданні "62 серія" у 1998 написав пророчі слова:
"Ведь именно профессор Минц после того, как в Великой Козломордии перестало работать телевидение и вся страна разделилась на шестьсот сорок два независимых государства, предложил великогуслярцам простой и гениальный выход из положения: смотреть друг на друга." (с) Дуже багато передбачень цієї людини збулося. Дай Боже і це...

Изображение

Кир Булычев (настоящее имя Игорь Можейко; 1934—2003) — советско-кацапский писатель-фантаст, драматург, сценарист, доктор исторических наук, востоковед. Лауреат Государственной премии СССР (1982).

_________________

1. https://www.youtube.com/watch?v=uRKvCPjl-KA

2. ... тримаємо свої думки і почуття в чистоті. Яким би не було зло, не можна відповідати тим же ...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 03 июн 2017, 09:19 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 дек 2014, 23:09
Сообщения: 29218
Карелия, готовсь! Финские военные могут отправиться за границу для выполнения боевых задач.

Все потенциальные претенденты на дележку экс-ПидоРашки и возвращение своих земель ведут подготовку к реваншу. Сначала Япония разрешила своим войскам учавстсвовать за рубежом, затем Китай подогнал к кацапским границам ядерные боеголовки. Теперь вот Суоми может в нужный момент затеять помним_не_простим 1939-й. Карелам уже можно готовить хлеб с солью:

Изображение

Парламент Финляндии одобрил законодательные поправки, касающиеся оказания военной помощи за рубежом. “Отныне к предусмотренным в законе функциям Оборонительных сил добавлено оказание военной помощи за рубежом. В дальнейшем финские кадровые военнослужащие могут быть отправлены за рубеж для выполнения боевых заданий”, - говорится в сообщении Yle.

Оппозиция возражала против отправки кадровых военных за рубеж для участия в международных операциях без их согласия, однако данное предложение было отклонено голосами правящих партий.

_________________

1. https://www.youtube.com/watch?v=uRKvCPjl-KA

2. ... тримаємо свої думки і почуття в чистоті. Яким би не було зло, не можна відповідати тим же ...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 03 июн 2017, 16:42 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 дек 2014, 23:09
Сообщения: 29218
Логика всегда длинная:


_________________

1. https://www.youtube.com/watch?v=uRKvCPjl-KA

2. ... тримаємо свої думки і почуття в чистоті. Яким би не було зло, не можна відповідати тим же ...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 04 июн 2017, 14:38 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 07 май 2015, 09:04
Сообщения: 10324
В этот день, третьего июня 1571 года, Крымский поход на мАсквабад закончился ее полным сожжением — уцелел лишь Кремль. В 2014 году Мордор решила повторить, возглавив этот поход. Гибридная война — гибридное сожжение. Великая Козломордия продолжает тлеть в крымской удавке, которую сама и затягивает.

_________________
https://myrotvorets.center/player/


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дезинтеграция кацапетовки
СообщениеДобавлено: 13 июн 2017, 12:55 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 дек 2014, 23:09
Сообщения: 29218

_________________

1. https://www.youtube.com/watch?v=uRKvCPjl-KA

2. ... тримаємо свої думки і почуття в чистоті. Яким би не було зло, не можна відповідати тим же ...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 607 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 61  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB